W związku z intensyfikacją działań związanych z koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę COVID-19 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ropie informuje, iż od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania stosowane będą środki prewencyjne.

W ślad za stanowiskiem Starosty gorlickiego oraz burmistrzów i wójtów gorlickich gmin, z dniem 16 marca 2020 roku wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia w zakresie obsługi interesantów GOPS w Ropie:

  • interesanci GOPS w Ropie przyjmowani będą na wyznaczonym stanowisku, gdzie nastąpi ocena potrzeby dalszego bezpośredniego kontaktu,
  • załatwiane będą jedynie sprawy najważniejsze, nie cierpiące zwłoki,
  • w pierwszej kolejności sprawy winny być załatwiane w kontakcie telefonicznym lub drogą elektroniczną, przy jednoczesnym zweryfikowaniu konieczności wizyty w GOPS.

Równocześnie uprzejmie prosimy, aby osoby, u których występują takie objawy jak gorączka, kaszel lub w ostatnim czasie (krótszym niż 14 dni) wróciły zza granicy NIE WCHODZIŁY do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i załatwiały sprawy drogą elektroniczną, telefoniczną, pocztową bądź przez pełnomocników (z upoważnieniem).

Telefon: 18 3534633 w godzinach 07:20-15:20 od poniedziałku do piątku w dni robocze
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. kom. 728-479-106

Powyższe działania podyktowane są troską o klientów, zwłaszcza starszych i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ropie.

K I E R O W N I K
Gminnego Ośrodka Pomocy
Społecznej w Ropie